HAKKIMIZDA

Doğuş Ofset; 1965 yılında kurulmuş olup, 2005 yılında el değiştirmiştir. El değiştirdikten sonra reklam işlerine de hız vermiştir. Müşterilerinden aldığı gücün bilinciyle hareket ederek teknik kapasitesini hızla geliştirmiş ve teknolojiyi takip etmiştir. Toplam kalite anlayışına odaklanmış bir kuruluş olarak müşteri memnuniyetini arttırıcı tüm iş süreçlerinde, kendini devamlı geliştirerek çalışmaktadır. İnsan ve bilgiye yatırım yaparak müşterilerine; hızlı, ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, verdiği hizmetleri en hızlı ve en yüksek kaliteyle sunmayı kendisine ilke edinmiş olan Doğuş Ofset, çağın gereksinimi olan değişimlere ayak uydurmakta, her zaman daha iyisini üretme yönündeki hedeflerini büyüterek yoluna devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek temel prensibidir.

Uzun yıların vermiş olduğu tecrübe ve uzman kadromuzla kaliteli iş üretimi, ekonomik maliyet ve zamanında teslimat ile İŞİMİZ ÜRETMEK; AMACIMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

VİZYONUMUZ

Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak; yenilikçi, güvenilir, istikrarlı olma özellikleri ile sürekli ve sağlıklı bir büyüme kaydedip şirketimizin değerini artırmak.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzdeki yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip ederek; zaman, kalite ve maliyet önemini dikkate alıp hizmet verdiğimiz müşterilerimizin güvenini sağlayarak, onların en iyi tedarikçisi ve çözüm ortağı olmak.